- chrzty - w I i III niedziele m-ca podczas Mszy św. o godz. 13.00; katecheza przedchrzcielna dla rodziców i rodziców chrzestnych w sobotę przed niedzielą chrztu, po Mszy św. wieczornej o godz. 18.30.
- spowiedź:

  • w niedziele: podczas Mszy śœw.
  • w dni powszednie: podczas Mszy św.
  • w I piątek miesiąca: godz. 6.30 - 7.40 i 16.30 - 18.45.

- śluby - termin do uzgodnienia. Narzeczeni winni się zgłosić w kancelarii parafialnej 3 miesiące przed ślubem w godzinach dyżurów. - UWAGA! Spisanie protokołu przedślubnego zajmuje około 40 minut i wymaga uprzedniego umówienia się w tym celu na konkretny termin, drogą telefoniczną lub mailową!

- bierzmowanie
Młodzież klas 3-ich gimnazjum z terenu parafii jest objęta cotygodniowym przygotowaniem do sakramentu bierzmowania. Spotkania w każdą niedzielę rozpczyna Msza św. o godz. 9.30.
Z młodzieżą klas 1-ch i 2-ch gimnazjum, przygotowującą się do bierzmowania, spotykamy się w  I-sze piątki m-ca na spowiedzi, Mszy św. o godz. 18.00, a zaraz po niej na katechezie.

Początek strony