" Panie Jezu, daj nam zrozumieć Pisma, niech pała nasze serce, gdy do nas mówisz.”
(por. Łk 24,32)

 

3. NIEDZIELA WIELKANOCNA

 

1. Dziś rozpoczyna się 10. Tydzień Biblijny. Zachęcamy wszystkich do czytania Pisma Świętego. Dziś również gościmy brata Janusza Pałkę, kapucyna, który przybliży nam działalność Dzieła Pomocy św. o. Pio. Po Mszach św. będzie można wesprzeć tę organizację.

2. Trwamy w modlitewnym przygotowaniu do beatyfikacji sł. B. Hanny Chrzanowskiej. Przypominamy o możliwości udziału w czwartkowych adoracjach Najświętszego Sakramentu podczas których modlimy się we wszystkich intencjach zapisanych w księdze próśb za wstawiennictwem przyszłej błogosławionej. Początek adoracji o godz. 17.00.

3. W przyszłą niedzielę zapraszamy na koncert norweskiego chóru męskiego, który w tym roku świętuje 80-lecie swojego istnienia. Koncert odbędzie się po Mszy św. z godz. 9.30.

4. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas III gimnazjum odbędzie się w niedzielę 22 kwietnia. Rozpocznie się ono Mszą św. o godz. 9.30. Po niej spotkanie w salce w budynku wikarówki.

5. Informujemy, że przy al. Daszyńskiego zostało otwarte Centrum Aktywności Seniorów „Zabłocie-Grzegórzki”. Więcej informacji na plakacie w gablocie.

6. Dziękujemy za ofiary na naszą świątynię oraz na potrzeby duchowe i materialne całej wspólnoty parafialnej szczególnie te złożone w ubiegłą niedzielę na pokrycie kosztów prac restauratorskich.

7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabyć w kiosku przed kościołem w a tygodniu w kancelarii parafialnej.

8. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszła:

+ Alicja SKOCZ

Polećmy ją miłosierdziu Bożemu we wspólnej modlitwie – Wieczne odpoczywanie…

Życzymy błogosławionej niedzieli
oraz opieki świętych patronów dla solenizantów nadchodzącego tygodnia

Początek strony