„Teraz władca tego świata zostanie precz wyrzucony, a Ja, gdy zostanę nad ziemię wywyższony,
przyciągnę wszystkich do siebie.”
(J 12, 31b-32)

10. NIEDZIELA ZWYKŁA

- w poniedziałek przypada wspomnienie św. Barnaby, apostoła;
- we wtorek wspomnienie błogosławionych męczenników Piotra Dańkowskiego, prezbitera i Towarzyszy;
- w środę wspomnienie św. Antoniego z Padwy, prezbitera i doktora Kościoła. Również w środę odbędzie się kolejne nabożeństwo fatimskie. Rozpocznie się ono Mszą św. o godz. 18.00 sprawowaną w intencji śp. Ks. Prałata Antoniego Sołtysika, zamówioną przez Wspólnotę Żywego Różańca.
- W czwartek przypada wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika.

2. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach czerwcowych, które odprawiamy w tygodniu po Mszy św. wieczornej około godz. 18.30 a w niedzielę o godz. 18.30.

3. Modlitwy za wstawiennictwem bł. Hanny Chrzanowskiej odbywają się w naszym kościele w każdy czwartek o godz. 17.00, natomiast każdego 28. dnia miesiąca sprawowana jest Msza św. zbiorowa w intencji chorych. Intencje można składać w zakrystii.

4. Spotkanie zespołu charytatywnego odbędzie się w najbliższy wtorek po Mszy św. wieczornej na plebanii.

5. Dziękujemy za ofiary na naszą świątynię oraz na potrzeby duchowe i materialne całej wspólnoty parafialnej. W przyszłą niedzielę odbędzie się kwesta na rzecz Hospicjum Domowego Alma Spei.

6. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszli:
+ Józefa (ona) SZURA
+ Janina BRZEZIECKA
+ Stanisław KŁOSIŃSKI
Polećmy ich miłosierdziu Bożemu we wspólnej modlitwie – Wieczne odpoczywanie…

oraz opieki świętych patronów w nadchodzącym tygodniu