PORZĄDEK WIZYTY DUSZPASTERSKIEJ W PARAFII ŚW. MIKOŁAJA

27 grudnia,
Piątek
ks. Robert Blich 3, 4, 6
ks. Edward Zygmunta Augusta, Strzelecka
ks. Stanisław Mogilska/Bobrzeckiej, Kurkowa, Ariańska
o. Karmelici Olszańska
28 grudnia,
Sobota
ks. Robert Kopernika, Blich 7, 8, 9
ks. Edward Zyblikiewicza 5
ks. Stanisław Starowiślna, Wielopole, Westerplatte
o. Karmelici Lubicz
30grudnia,
Poniedziałek
ks. Robert Kołłątaja 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9
ks. Edward Grzegórzecka
ks. Stanisław Grzegórzecka
ks. Proboszcz Topolowa 4, 6, 8, 10, 12
2 stycznia,
Czwartek
ks. Robert Kołłątaja 10, 11, 14, 16
ks. Edward Gurgacza
ks. Stanisław Rzeźnicza
ks. Proboszcz Topolowa 18, 22, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 42
3 stycznia,
Piątek
ks. Robert Łazarza
ks. Stanisław Metalowców
ks. Proboszcz Topolowa 44, 46, 48, 50, 52
4stycznia,
Sobota
ks. Robert Bujwida
ks. Edward Sołtyka
ks. Stanisław Daszyńskiego 7, 9, 11, 13
ks. Proboszcz Topolowa 9, 13, 15, 19, 21, 23, 29, 31, 33, 35
7 stycznia,
Wtorek
ks. Stanisław Daszyńskiego 15, 15a
o. Karmelita Rakowicka 4, 6, 10a, 12, 14, 28, 30, 33, 35, 43b
8 stycznia,
Środa

ks. Robert

od godz. 16.30

Botaniczna, Żółkiewskiego
ks. Stanisław Daszyńskiego 17, 19, 21
o. Karmelita

Rakowicka

3, 5, 9, 11a, 17, 19, 21, 23, 25, 43

9stycznia,
Czwartek
ks. Edward Daszyńskiego 21a, 23
ks. Stanisław Daszyńskiego 25, 27, 29
o. Karmelita Lubomirskiego 3, 5, 7, 7a
10 stycznia,
Piątek
ks. Robert Daszyńskiego 16, 18, 20
o. Karmelita Lubomirskiego 27, 29, 36, 37
11stycznia,
Sobota

ks. Robert

od godz. 16.30

Daszyńskiego 22
o. Karmelita

Lubomirskiego

9, 11, 13, 23, 25, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51

13stycznia,
Poniedziałek
ks. Krzysztof

Zyblikiewicza, Morsztynowska,

Librowszczyzna

14 stycznia,
Wtorek
ks. Krzysztof Bonerowska
15 stycznia,
Środa

ks. Robert

od godz. 16.30

Daszyńskiego 24, 26
ks. Krzysztof Dwernickiego, Skłodowskiej-Curie
16stycznia,
Czwartek
ks. Krzysztof Radziwiłłowska, Zamenhofa
17 stycznia,
Piątek
ks. Robert Daszyńskiego 28, 30, 32
ks. Krzysztof Prochowa, Masarska
18stycznia,
Sobota

ks. Robert

od godz. 16.30

Wincentego Pola
ks. Proboszcz Dietla
20stycznia,
Poniedziałek
ks. Robert

Chodkiewicza

3, 4, 5, 6, 7, 8, 10

21 stycznia,
Wtorek
ks. Robert

Chodkiewicza

12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 24

23stycznia,
Czwartek
ks. Robert Bosacka 4, 5, 6a, 6b, 7, 8
24 stycznia,
Piątek
ks. Robert Bosacka 9, 10, 11, 12, 14, 16
25stycznia,
Sobota
ks. Robert Prażmowskiego
27stycznia,
Poniedziałek
ks. Robert Wiślisko
28 stycznia,
Wtorek
ks. Robert Blachnickiego 1, 2, 3, 5, 7
29 stycznia,
Środa

ks. Robert

od godz. 1700

Miodowa
30stycznia,
Czwartek
ks. Robert Blachnickiego 7a, 8, 9, 10, 11
31 stycznia,
Piątek
ks. Robert Siedleckiego 1, 2, 3
1luty,
Sobota
ks. Robert Siedleckiego 4, 10, 11, 12, 13

Dwa dni wcześniej ministranci i lektorzy powiadamiają dodatkowo o odwiedzinach kapłana.

Kolęda rozpoczyna się w tygodniu o godz. 15.00, a w soboty o godz. 10.00. Informujemy, że osoby które nie otrzymały kartki zawiadamiającej o kolędzie, a chciałyby przyjąć wizytę duszpasterską, proszone są o zgłoszenie tego w kancelarii parafialnej pod numerem telefonu 12 431 22 77.

Początek strony