"Trwajcie we Mnie, a Ja w was trwał będę. Kto trwa we Mnie, przynosi owoc obfity.”
(J 15, 4. 5b)

33. N I E D Z I E L A Z W Y K Ł A

1. Dziś z racji III niedzieli miesiąca o godz. 18.30 nabożeństwo wypominkowe, a po nim Msza św. w intencji zmarłych, o których pamiętamy w tzw. „wypominkach rocznych”.

- w poniedziałek przypada wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera;
- we wtorek wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny;
- w środę wspomnienie św. Cecylii, dziewicy; patronki organistów;
- w piątek wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Dung-Lac, prezbitera, i Towarzyszy.

3. Zapraszamy na Godzinę z Jezusem i Sł. B. Hanną Chrzanowską w czwartek na godz. 17.00. W najnowszej Niedzieli znajduje się artykuł, który przybliża ideę naszych czwartkowych spotkań. Prasę katolicką można nabyć dziś w zakrystii, a w tygodniu w kancelarii parafialnej.

4. Zachęcamy do udziału w listopadowym nabożeństwie za zmarłych. Odbywa się ono w tygodniu podczas Mszy św. wieczornych.

5. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas VII odbędzie się we wtorek 21 listopada o godz. 19.00 w salce w budynku wikarówki.

6. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas III gimnazjum odbędzie się w niedzielę 26 listopada. Rozpocznie się ono Mszą św. o godz. 9.30. Po niej spotkanie w salce w budynku wikarówki.

7. Dziękujemy za ofiary na naszą świątynię oraz na potrzeby duchowe i materialne całej wspólnoty parafialnej, szczególne te złożone w ubiegłą niedzielę na pokrycie kosztów prowadzonych prac konserwatorskich.

8. W związku z obchodzonym dzisiaj 1. Światowym Dniem Ubogich dziś pod kościołem przeprowadzona jest kwesta na rzecz ubogich. Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać!

9. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszła:

+ Jadwiga PETRYNKA

Polećmy ją miłosierdziu Bożemu we wspólnej modlitwie - Wieczne odpoczywanie…