Ogłoszenia parafialne 5.01.2014

„Chrystus został ogłoszony narodom, znalazł wiarę w świecie, Jemu chwała na wieki.”
(1 Tm 3,16)

2. NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM
UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO

1. Dziś z racji pierwszej niedzieli miesiąca po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu.

2. Jutro będziemy obchodzić Uroczystość Objawienia Pańskiego. Przypominamy, że jest to święto obowiązkowe. Msze święte zostaną odprawione według porządku niedzielnego. Zebrana składka zostanie przeznaczona na misje. Kadzidło będzie można nabyć w zakrystii i przed kościołem. Serdecznie zapraszamy wszystkich Parafian i Gości na radosne kolędowanie parafialne. Rozpocznie się ono jutro Mszą świętą o godzinie 15.00, po której udamy się do sali w piwnicach plebanii. Spotkanie uświetni obecność Sióstr Misjonarek Chrystusa Króla dla Polonii Zagranicznej, które będą nam akompaniować na organach, skrzypcach i gitarze.

3. Trwają odwiedziny duszpasterskie w naszych rodzinach. Bardzo prosimy o przygotowanie na czas kolędy krzyża, świec i wody święconej, którą można zabierać z przedsionka kościoła. Program wizyty jest na bieżąco zamieszczany w gablocie przed kościołem oraz na naszej stronie internetowej w zakładce ogłoszenia.

4. Opłatek dla Seniorów z refleksjami pani profesor Henryki Kramarz na temat: „Boże Narodzenie w tradycji naszych Ojców” odbędzie się we wtorek, 7 stycznia, o godz. 16.00 w sali kolumnowej na wikarówce.

5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, która jest do nabycia w zakrystii i w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania. Jest jeszcze do zabrania biuletyn Nasza Przyjaźń na styczeń.

6. Składamy serdeczne podziękowania za ofiary na naszą świątynię oraz na potrzeby duchowe i materialne całej wspólnoty parafialnej.

7. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszły:

+ Barbara OLEKSIAK
+ Mieczysława JASIŃSKA

Polećmy je miłosierdziu Bożemu we wspólnej modlitwie – Wieczne odpoczywanie…

Życzymy błogosławionej niedzieli
oraz opieki świętych patronów dla solenizantów nadchodzącego tygodnia