Mamy nowego Księdza Proboszcza!…

 

Z dniem 23 sierpnia Ks. Kardynał Metropolita Krakowski dokonał zmiany na stanowisku Proboszcza naszej parafii.

Odwołując ks. dra Tadeusza Noska, mianował nowym Proboszczem ks. mgra Józefa Gubałę.

Ksiądz Józef (ur. 1968 r.), od swych święceń kapłańskich w 1993 r., pracował jako wikariusz i katecheta w parafiach: Podwyższenia Krzyża św. w Luborzycy, św. Jana Chrzciciela w Krakowie-Prądniku Czerwonym i MB Królowej Polski (Arka Pana) w Krakowie-Bieńczycach. Od 2007 r., aż do teraz pełnił funkcję prokuratora (t.j. ekonoma) i prefekta Wyższego Seminarium Duchownego Archidiecezji Krakowskiej. Witamy serdecznie w naszej wspólnocie parafialnej ks. Józefa Gubałę, życząc wielu łask, błogosławieństwa Bożego na każdy dzień i sił potrzebnych do podjęcia postawionego przed nim wyzwania.

Żegnamy jednocześnie ks. Tadeusza, który przez ostatnie sześć lat przewodził naszej Parafii jako proboszcz, trwale zapisując się w naszej pamięci i sercach.