Ogłoszenia parafialne 2.11.2014

„Tak bowiem Bóg umiłował świat, że dał swojego Syna Jednorodzonego,
każdy, kto w Niego wierzy, ma życie wieczne..”
(J 3, 16)

31. N I E D Z I E L A Z W Y K Ł A
WSPOMNIENIE WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH

1. Dziś I niedziela m-ca. Po Mszach Świętych adoracja Najświętszego Sakramentu. Zmianka tajemnic różańcowych po Mszy św. z godz. 8.00. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji zmarłych. Tradycyjna procesja rozpocznie się o godz. 18.00, natomiast o godz. 19.00 będzie sprawowana Msza św. w intencji wypominanych. W oktawie uroczystości Wszystkich Świętych będziemy modlić się za zmarłych podczas wieczornych Mszy świętych.

2. Z kalendarza liturgicznego:
– we wtorek będziemy obchodzić wspomnienie św. Karola Boromeusza, biskupa;
– w tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne: I czwartek i I piątek miesiąca. W czwartek po wieczornej Mszy św. modlitwy w intencji kapłanów oraz nabożeństwo do Przenajdroższej Krwi Chrystusa. W piątek dodatkowa Msza św. dla dzieci o godz. 17.00; spowiedź rano podczas Mszy świętych i po południu od godz. 16.30; odwiedziny chorych od godz. 8.30; spotkanie młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania w piątek po Mszy św. wieczornej.

3. Spotkanie Zespołu Charytatywnego odbędzie się w najbliższy wtorek 4 listopada. Rozpocznie się ono Mszą św. o godz. 18.00.

4. Spotkanie Klubu Seniora odbędzie się w najbliższy czwartek 6 listopada o godz. 16.00 w sali kolumnowej na wikarówce. Wykład na temat: „Kardynał Hlond ostoją wiary i polskości” wygłosi prof. Henryka Kramarz.

5. Składamy serdeczne podziękowania za ofiary na naszą świątynię oraz na potrzeby duchowe i materialne całej wspólnoty parafialnej. Przypominamy, że przyszła niedziela jest w naszej wspólnocie niedzielą inwestycyjną. Wszystkich, którzy mogą wspomóc materialnie dzieło renowacji naszego kościoła, prosimy o złożenie ofiar na tacę w opisanych kopertach. Za wszelką pomoc składamy serdeczne Bóg zapłać! Również w przyszłą niedzielę odbędzie się zbiórka do puszek na rzecz Kościoła Prześladowanego.

6. Gorące podziękowanie dla pań, które zadbały o czystość w kościele i wokół kościoła.

7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, która jest do nabycia w zakrystii i w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania. Jest także do zabrania listopadowy numer biuletynu Nasza Przyjaźń.

Życzymy błogosławionej niedzieli
oraz opieki świętych patronów dla solenizantów nadchodzącego tygodnia