Coraz piękniej, coraz cieplej, coraz… oszczędniej!

Zangażowaniu i pomocy Parafian oraz Przyjaciół zawdzięczamy zmieniający się w ciągu kilku ostatnich miesięcy, w bardzo szybkim tempie, wygląd i stan terenu wokół kościoła i plebanii a także samych zabudowań. W ciągu ubiegłej jesieni udało się uporządkować bardzo duży teren ogrodu, przylegającego do plebanii, który może już w tym roku uda się udstępnić jako parking i nie tylko… Wymieniono oświetlenie na bardziej oszczędne. Przede wszystkim zaś, jeszcze w listopadzie 2014 r., zostało wymienione w całości ogrzewanie kościoła! Nieefektowne już piece akumulacyjne zostały zastąpione nowoczesnym systemem ogrzewania, obejmującym całą powierzchnię kościoła, dzięki czemu jest nie tylko cieplej, ale i taniej, ze względu na dużo mniejsze zużycie energii elektrycznej. Modlitwom i życzliwości Parafian polecamy dalsze plany i prace wokół naszej świątyni, ku pozytkowi całej naszej wspólnoty parafialnej. Bóg zapłać za wszelkie dobro!.