Mężczyźni…wolni od niemocy!

Właśnie dobiegły końca, odbywające się w naszym kościele parafialnym, w dniach 2-5 marca, rekolekcje wielkopostne dla mężczyzn Wolni od Niemocy. Gratulujemy wszystkim Panom, którzy wzięli w nich udział, a było Was ponad 200!!! Dziękujemy wszystkim Uczestnikom oraz Rekolekcjonistom za obecność, głoszone słowo oraz świadectwo wzoru chrześcijańskiego życia mężczyzny. Rekolekcje zorganizowała wspólnota mężczyzn Przymierze Wojowników, gromadząca mężczyzn chcących pogłębiać swą wiarę i świadczyć o niej w codziennym życiu: w domu, pracy, wśród znajomych, poprzez działanie i zachowanie zgodne z wiarą katolicką. Każdy dzień rekolekcji poświęcony został innemu problemowi:

Dzień I – Mamona

Dzień II – Zranienia

Dzień III-Nieczystość

Dzień IV-Wyzwolenie

Rekolekcje poprowadzili: ks. Piotr Paweł Łapa z Warszawa, kapelan Przymierza Wojowników; Michał Piekara i Mariusz Marcinkowski. Dziękujemy wszystkim Wojownikom za to, że zagościli w naszej świątyni, a zainteresowanych przyłączeniem się do wspólnoty Przymierza Wojowników odsyłamy do strony internetowej:

http://www.przymierzewojownikow.pl/

https://www.facebook.com/PrzymierzeWojownikow?fref=nf