Niedziela Palmowa i konkurs palm A.D. 2015…

Niedzielę Palmową A.D. 2015, rozpoczęliśmy procesją z palmami wokół kościoła. Przewodziła jej wspólnota neokatechumenalna działająca przy naszej parafii.
W licznej i barwnej procesji, która rozpoczęła się o godz. 11.00, przeszliśmy wokół kościoła, by następnie sprawować w nim uroczystą Mszę św. Tuż po Mszy św. odbył się konkurs palm, w którym zwyciężyły najpiękniejsze i najwyższe palmy.

W kategorii najpiękniejszych zwyciężyły palmy:
1. Zosi Szkarłat
2. Zuzi Kotas
3. Mai Habrat
Najwyższe palmy należały do:
1. Marka Czerwonki
2. Piotra Choińskiego
3. Emilki Czyrnek

Gratulujemy zwycięzcom, podziwiając jednocześnie trud, jaki włożyli w przygotowanie swych palm. Poziom był jednak wrównany, a każda z palm tak wyjątkowa, że gratulacje i pozdrowienia kierujemy do wszystkich Uczestników konkursu. Zapraszamy za rok!!!!