Pierwszy Festyn Parafialny już za nami…

Pierwszy, ale za to jaki! W minioną niedzielę, której patronowała św. Anna, tuż po Mszy św. z godz. 15.00, ogród przyparafialny zapełnił się tłumem Parafian i Gości a wszystkie zaplanowane atrakcje odniosły pełen sukces! Furorę zrobiły atrakcje przygotowane przez Panów Strażaków – polewanie wodą do celu okazało się wcale nie takie proste…. Na motorze policyjnym i w radiowozach dumnie prezentowały się dzieci i młodzież, a kucyk przemierzył całe kilometry wożąc na swym grzbiecie szczęśliwych młodych jeźdźców. Nie zabrakło amatorów szachów, ping-ponga i badmintona. Aby podołać wszystkim atrakcjom należało się porządnie posilić, do czego świetnie nadał się grill, chleb ze smalcem, wspaniałe ciasta, ciastka i gorące napoje. Doskonałe ciasta konkursowe zniknęły w mgnieniu oka i tylko udało się uratować dla ks. Proboszcza ostatni kawałek zwycięskiego tortu. Fantastyczny piknikowy nastrój nie byłby możliwy bez dobrej muzyki, a takiej dostarczył nam zespół Duch mocą swą wieje. Radość wspólnego świętowania zwiększały nieustannie wygrane w „Szczęśliwym Losie”, zwłaszcza nagrody główne! Tym, którzy dbają o zdrowie, Panie Pielęgniarki oferowały pomiar ciśnienia krwi i glukozy, a dbający o smukłą sylwetkę mogli poddać się pomiarowi na grubość tkanki tłuszczowej. Dziękujemy Wszystkim za wspaniałą zabawę, za radość wspólnego świętowania pod patronatem św. Anny, która wyprosiła nam wymarzoną pogodę na festyn. Dziękujemy wszystkim sponsorom, partnerom, parafianom, grupom parafialnym, w tym szczególnie Paniom z Zespołu Charytatywnego i Panom z Przymierza Wojowników, którzy dzielnie walczyli przy grillu. Dziękujemy Paniom Pielęgniarkom z Katolickiego Stowarzyszenia Pielęgniarek, Straży Pożarnej i Policji oraz wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania i uświetnienia tej imprezy.