Imieniny kard. Franciszka u św. Mikołaja…

W minioną niedzielę, 4 października, nasza parafia miała zaszczyt gościć u siebie wybitne osobistości. Na zorganizowany z okazji imienin kard. Franciszka Macharskiego koncert orkiestry CORda Cracovia przybył sam Dostojny Solenizant! Swą obecnością zaszczycili nas także kard. Marian Jaworski, ks. bp Grzegorz Ryś oraz Księża Prałaci i Profesorowie. Zespół smyczkowy, pod batutą Pana Macieja Koczura zapewnił nam prawdziwą artystyczną ucztę! Dziękujemy za trud przygotowań i zapewnienie niezapomnianych wrażeń muzycznych!. Dzęekujemy przybyłym Gościom i Parafianom.

W sposób szczególny dziękujemy za obecność Jego Eminencji Kardynałowi Franciszkowi Macharskiemu, życząc błogosławieństwa Bożego i opieki Świętego Patrona na każdy dzień!. Plurimos annos Księże Kardynale!