Niedziela Misyjna u św. Mikołaja…

W minioną niedzielę, 18 października, z okazji rozpoczynającego się Tygodnia Misyjnego, gościliśmy w naszej wspólnocie parafialnej wolontariuszy Salezjańskiego Wolontariatu Misyjnego Młodzi Światu. Młodzi misjonarze dzielili się z nami świadectwem swej pracy i zapraszali do wspierania działalności misyjnej na świecie.

„Otwieramy szkoły, szpitale, inwestujemy w infrastrukturę, która służy najbardziej potrzebującym na całym świecie. Sama idea nie wystarczy, a na chęciach nic nie zbudujemy. Dlatego jesteś zaproszony do tego, by poprzez wspieranie projektów misyjnych budować z nami lepsze jutro.”

Dziękujemy wszystkim Parafianom i Gościom za życzliwość i ofiarność, przez które wsparli materialnie dzieło misyjne SWM Młodzi Światu. Bóg zapłać!

https://swm.pl/