Zaproszenie na Koncert Misyjno-charytatywny 8 XI 2015

Dyrekcja Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1, ul. ks. Franciszka Blachnickiego 1 w Krakowie, jako Główny Organizator Imprezy ZAPRASZA na koncert misyjno-charytatywny na rzecz najbiedniejszych dzieci ze Szkoły Wyrównawczej w Pariacoto (Peru).

W Pariacoto wśród dzieci i młodzieży pracowali dwaj polscy misjonarze – Męczennicy za wiarę – Franciszkanie o. Michał Tomaszek i o. Zbigniew Strzałkowski, których beatyfikacja odbędzie się w Chimbote w Peru – 5.12.2015 r. Uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 10 nawiązali i utrzymują dobry kontakt z dziećmi ze Szkoły Wyrównawczej w Pariacoto, więc tym bardziej pozdrawiamy wszystkich mieszkańców Pariacoto a szczególnie Dzieci, życząc wstawiennictwa nowych błogosławionych.
Szczegóły koncertu na załączonym plakacie.

Ewa Jaśkowiec – dyrektor ZSO nr 1

Do pobrania