Dla Niepodległej! Canticum Canticorum z VIII LO u św. Mikołaja…

Parafia św. Mikołaja uczciła Święto Niepodległości, 11 listopada, uroczystą Mszą św., którą uświetnił udział chóru szkolnego Canticum Canticorum z VIII LO im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie, pod dyrekcją chórmistrz Małgorzaty Mazur, z akompaniamentem Barbary Hawling. Tuż po Mszy św. mieliśmy ogromną radość i przyjemność wysłuchać koncertu pieśni patriotycznych i żołnierskich w wykonaniu niezwykle utalentowanej młodzieży Chóru Canticum Canticorum. Koncert rozpoczęło wyjątkowe wykonanie Bogurodzicy. Usłyszeliśmy także: Bartoszu, Bartoszu.., O mój rozmarynie, Rozkwitały pąki białych róż i wiele innych znanych, lecz wciąż wzruszających i radujących serce pieśni. Dziękujemy Chórowi – Młodzieży i Paniom Prowadzacym, za trud przygotowania i niezapomniany koncert, licząc na kolejne występy w naszym kościele. Dziękujemy wszystkim obecnym na Mszy św. i koncercie Parafianom i Gościom. Bóg zapłać za wspólne świętowanie!