Odpust parafialny ku czci św. Mikołaja A.D. 2015 już za nami…

W minioną niedzielę, 6 grudnia, przeżywaliśmy uroczystości odpustowe ku czci Patrona naszej parafii. Święty Mikołaj obdarował nas w tym roku piękną pogodą i wyjątkowo licznie zgromadził naszych Drogich Parafian i Gości! Nasz Czcigodny Patron, który przybył osobiście, szczególnie ucieszył się najmłodszymi Parafianami, dla których przygotował cały worek prezentów! Nikt nie wyszedł z pustymi rękami a na rozgrzewkę świetna okazała się gorąca czekolada, serwowana po każdej Mszy św. przez Parafialny Zespół Charytatywny. Dużą popularnąścią wśród najmłodszych cieszyły się zajęcia plastyczne przygotowane przez Pracownię Artystyczną Mali Twórcy, działającą przy naszej parafii. Może się okaże, że św. Mikołaj podarował komuś także talent plastyczny?!… Dziękujemy Pracowni Mali Twórcy za to szczególne włączenie się w obchody święta Naszego Patrona. Dziękujemy przybyłym Księżom, na czele z Księdzem Dziekanem Zygmuntem Koskiem, za obecność i uświetnienie naszych uroczystości odpustowych. Bóg zapłać wszystkim za wspólne świętowanie!