Ogłoszenia parafialne 3.01.2016

„Chrystus został ogłoszony narodom, znalazł wiarę w świecie, Jemu chwała na wieki.”
(1 Tm 3,16)

2. NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM

1. Dziś z racji pierwszej niedzieli miesiąca po Mszach św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Mszy św. o godz. 19.00 poprowadzi ją wspólnota Pustynia w mieście.

2. W środę będziemy obchodzić Uroczystość Objawienia Pańskiego. Przypominamy, że jest to święto obowiązkowe. Msze święte zostaną odprawione według porządku niedzielnego. Zebrana składka zostanie przeznaczona na misje. Kadzidło będzie można nabyć w zakrystii i przed kościołem. Tego dnia zapraszamy wszystkich Parafian i Gości na Opłatek i wspólne kolędowanie. Spotkanie rozpoczniemy Mszą św. o godz. 15.00. Po niej przejdziemy do sali w piwnicach plebanii. Wzorem ubiegłego roku nasze kolędowanie uświetni rodzinny zespół Jesteśmy. W Święto Trzech Króli kancelaria parafialna będzie nieczynna.

3. Opłatek dla Seniorów, Bractwa św. Anny i Parafialnego Koła Przyjaciół Radia Maryja odbędzie się w czwartek, 14 stycznia, o godz. 16.00 w sali kolumnowej na wikarówce. Zaprasza opiekun ks. Prałat Antoni Sołtysik.

4. Trwają odwiedziny duszpasterskie w naszych rodzinach. Program wizyt jest zamieszczony w gablocie przed kościołem, w styczniowym biuletynie Nasza Przyjaźń oraz na naszej stronie internetowej. Bardzo prosimy o przygotowanie na czas kolędy krzyża, świec i wody święconej, którą można zabierać z przedsionka kościoła. Osoby, które nie otrzymają kartki zawiadamiającej o kolędzie, a chciałyby przyjąć wizytę duszpasterską, proszone są o kontakt z kancelarią parafialną.
Z racji odwiedzin duszpasterskich dyżury księży w kancelarii tylko rano – we wtorek, czwartek i piątek.

5. Polecamy prasę katolicką do nabycia w zakrystii i w tygodniu w kancelarii parafialnej.

6. Składamy serdeczne podziękowania za ofiary na naszą świątynię oraz na potrzeby duchowe i materialne całej wspólnoty parafialnej. Przypominamy, że przyszła niedziela jest w naszej wspólnocie niedzielą inwestycyjną. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać, zapewniając o naszej modlitewnej pamięci.

7. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszły:
+ Anna KRÓL
+ Irena KARKOSZKA
+ Halina LISZKA
Polećmy je miłosierdziu Bożemu we wspólnej modlitwie – Wieczne odpoczywanie…

Życzymy błogosławionej niedzieli
oraz opieki świętych patronów dla solenizantów nadchodzącego tygodnia