Święta Bożego Narodzenia 2015 r. u św. Mikołaja…

Drodzy Parafianie i Goście! Dziękujemy za piękno i radość wspólnego przeżywania Świąt Bożego Narodzenia, szczególnie uroczystej Pasterki, której w tym roku przewodniczył ks. bp Grzegorz Ryś. Już teraz zapraszamy Was na wspólne kolędowanie i spotkanie opłatkowe z zespołem Jesteśmy, które rozpoczniemy 6 stycznia, w Święto Trzech Króli, Mszą św. o godz. 15.00!

Duszpasterze naszej Parafii, na czele z ks. Proboszczem raz jeszcze dziękują Parafianom i Przyjaciołom za pełne życzliwości świąteczne życzenia. Nadal zapraszamy, zwłaszcza naszych najmłodszych Parafian, do odwiedzenia naszej szopki, którą przygotowaliśmy w tym roku w zupełnie nowej, okazałej szacie. Niech Nowonarodzony obdarzy Wszystkich obfitością łask i otoczy promieniami Swego miłosierdzia na cały nadchodzący Nowy Rok!