Przymierze Wojowników zaprasza na Mszę św. dla mężczyzn – 7.03.2016

 Św. Ojciec Pio po wielu latach wyznał, że już jako dziecko w wieku 5 lat podjął decyzję o służbie. A na samym początku swojego kapłaństwa napisał: „Od dłuższego czasu odczuwam w sobie potrzebę, aby ofiarować się Panu jako ofiara za biednych grzeszników i dusze w czyśćcu cierpiące.”

Pewnie świetnie zdajesz sobie sprawę, kiedy możesz ofiarować siebie Panu, ale czy to robisz?

Pewnie świetnie widzisz, kiedy możesz dać coś z siebie innym ludziom, nawet w najprostszych rzeczach, ale dlaczego tego nie robisz?

Pewnie świetnie wiesz, kiedy możesz być gorliwy i swoją pasją zarażać innych, ale dlaczego chowasz to w sobie?

Pewnie świetnie rozumiesz, że rezygnując czasem z siebie, możesz tak naprawdę tylko zyskać, ale dlaczego uciekasz przed nawet małym poświęceniem?

Gorliwe i godne przeżywanie naszej wiary wydaje się takie ciężkie.. zaraz straszy nas krzyż, ofiara, cierpienie, niespełnienie…

A Ojciec Pio naucza: „Pan daje ci czasem odczuć ciężar krzyża. Wydaje ci się, że ten ciężar jest nie do uniesienia, ale nieś go, ponieważ Pan w swojej miłości i w swym miłosierdziu poda ci rękę i obdarzy mocą…

oraz radzi: „Aby osiągnąć nasz ostateczny cel, trzeba nam iść za Boskim Przewodnikiem, który chce prowadzić duszę tą drogą, jaką sam przeszedł, drogą wyrzeczenia i krzyża.”

Jeżeli chcesz z nami iść tą drogą – PRZYJDŹ!
W poniedziałek 8 lutego 2016 r. o godz. 19:00 do kościoła pw. św. Mikołaja na ul. Kopernika 9.

Konferencję poprowadzi Mariusz Marcinkowski, a Mszę z homilią wygłosi ks. Piotr Paweł Łapa.

Dołącz do wydarzenia i udostępnij je znajomym.

Uwaga: wydarzenie tylko dla MĘŻCZYZN!