Niedziela Palmowa i konkurs palm '2016’…

Niedziela Palmowa A.D. 2016 i konkurs na najpiękniejszą palmę już za nami. W uroczystej procesji z palmami, jak co roku, wzięła udział wspólnota neokatechumenalna gromadząca się przy naszym kościele parafialnym. Tuż po Mszy św. z godz. 11.30 rozstrzygnięty został konkurs na najpiękniejszą palmę, co nie było łatwym zadaniem, bo licznie przybyli na Mszę św. parafianie i goście wystawili do konkursu niezwykle piękne, oryginalne i różnorodne palmy, na stworzenie których potrzeba bylo wiele czasu, inwencji i sił! Gratulujemy i dziękujemy Wszystkim! Szczególnie zaś Zwycięzcy tegorocznego konkursu! 🙂


– w kategorii na najwyższą palmę wygrało rodzeństwo:

Maja i Staś Habrat

– w kategorii na najpiękniejszą palmę:

1. Maciej Czerwonka, Zuzia Kotas, Kuba Osadzki

2. Piotr Choiński

3. Arsen Chrustek