Odpust A.D. 2016

Kolejny odpust ku czci naszego patrona św. Mikołaja już za nami! Choć główne uroczystości odbyły się ipsa die – 6 grudnia, to nasi najmłodsi parafianie zaczęli świętować już w niedzielę, 4 grudnia. Wtedy to przybył do naszej parafii sam św. Mikołaj z mnóstwem upominków dla małych i dużych, częstując przy tym gorącą czekoladą. We wtorek zaś, uroczystej Mszy św. odpustowej o godz. 18.00, przewodniczył J.E. ks. bp Grzegorz Ryś. Zaszczycili nas także swą liczną obecnością zaproszeni księża oraz goście. Po zakończonej Mszy św. wszyscy mieli okazję posilić się grochówką, którą podarowała nam w tym celu Restauracja Avangarda, przygotowując z okazji odpustu kilkaset porcji gorącego dania dla naszych parafian i gości. Dziękujemy wszystkim obecnym: księżom, parafianom i gościom za wspólne radosne świętowanie. Dziękujemy Restauracji Avangarda, która tak życzliwie wspiera nas w ciągu całego roku w naszych parafialnych przedsięwzięciach.