Seminarium Duchowne w Krakowie zaprasza na „Rekolekcje po męsku”..

Jesteś w szkole średniej? Zdajesz w maju maturę? Jesteś studentem? Jeżeli na którekolwiek z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco to klerycy i przełożeni Wyższego Seminarium Duchownego Archidiecezji Krakowskiej – zapraszają właśnie Ciebie na tegoroczne „Rekolekcje po męsku”.
Będzie to doskonała okazja, aby zobaczyć jak wygląda seminarium od środka, ale przede wszystkim u nas będziesz miał możliwość znalezienia odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

Jak się zapisać?

Zapisów można dokonać poprzez e-mail wsd.rekolekcje@gmail.com lub listownie na adres seminarium. Na Twoje zgłoszenie czekamy do 19 grudnia. Osoby niepełnoletnie proszone są o zabranie ze sobą podpisanej zgody rodzica/opiekuna na udział w rekolekcjach oraz wykorzystanie wizerunku. W razie pytań prosimy o kontakt: e-mail (podany wyżej), lub z kl. Dawidem Brachaczkiem, Jakubem Kulińskim pod numerem telefonu 012 4229092 (w godzinach 15:00-20:00).

Szczegóły i formularz zgłoszenia na stronie www Seminarium: http://seminarium-krakow.pl/wydarzenia/rekolekcje-po-mesku/#access