Warsztaty ceramiczne Mali Twórcy 4.12.2016

W niedzielę, 4 grudnia, odbyły się mikołajkowe warsztaty ceramiczne dla najmlodszych. Warsztaty zorganizowała i przeprowadziła Pracownia artystyczna „Mali Twórcy”, działająca przy naszej parafii. Pracownia przeżyła prawdziwe oblężenie młodych ludzi pragnących poznawać tajniki tworzenia dzieł sztuki! W dwóch salach „wikarówki” zapanowała pełna zapału atmosfera radości tworzenia. Jej efekty mogliśmy podziwiać po zakończonych warsztatach. Dziękujemy serdecznie Pracowni za zaangażowanie i poświęcenie dla pracy z najmłodszymi i zachęcamy wszystkich rodziców do zapoznania się z propozycjami zajęć, które odkrywają i rozwijają zainteresowania, pasje, talenty i zdolnosci Waszych pociech.

Szczegółowe informacje i program warsztatów, prowadzonych regularnie przez Pracownię Mali Twórcy można znaleźć na stronie:   http://malitworcy.pl/