Koncert Noworoczny w wykonaniu Liceum Muzycznego 27.01.2017

W piątek, 27 stycznia, tuż po Mszy św. wieczornej w kościele św. Mikołaja odbył się Koncert Noworoczny
w wykonaniu Chóru Chopiniada oraz Orkiestry Kameralnej Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej im. F. Chopina w Krakowie.
Występ chóru i orkiestry poprowadzili dyrygenci Pan Marek Hampel i Pan Marceli Kolaska. Ponad godzinny koncert kolęd i utworów Bożonarodzeniowych zachwycił nas wspaniałym śpiewem i wykonaniem muzycznym i przyciągną do naszego kościoła bardzo liczną publiczność. Mieliśmy okazję usłyszeć niecodzienne wykonania utworów takich, jak: Gdy śliczna Panna, W ubogiej stajence, Christmas Day czy Concerto Grosso g-mol A. Corelli-ego. Muzykę organową zagrali dla nas uczniowie klasy organów Liceum Muzycznego – Sebastian Szczurek i Paweł Lelek. Gratulujemy i dziękujemy Młodym Artystom za tak wyśmienity koncert a wszystkim parafianom i gościom za obecność. Zapraszamy znów!