Ogłoszenia parafialne 12.02.2017

„Słowa Twoje, Panie, są duchem i życiem. Ty masz słowa życia wiecznego.”

6. N I E D Z I E L A Z W Y K Ł A

1. Z kalendarza liturgicznego:
– we wtorek przypada święto świętych Cyryla, mnicha i Metodego, biskupa;
– w środę z racji III środy miesiąca po Mszy św. wieczornej modlitwy o rychłą beatyfikację Sł. B. Hanny Chrzanowskiej.

2. Spotkanie zespołu charytatywnego odbędzie się w najbliższy wtorek 14 lutego po Mszy św. wieczornej.

3. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas I i II gimnazjum odbędzie się w najbliższy piątek 17 lutego. Rozpocznie się ono Mszą św. o godz. 18.00. Spotkanie dla młodzieży z klas III gimnazjum odbędzie się w niedzielę 19 lutego. Rozpocznie się ono Mszą św. o godz. 9.30.

4. Katolickie Stowarzyszenie Pielęgniarek i Położnych Polskich serdecznie zaprasza na wykład Pani dr hab. med. Magdaleny Białas na temat: „Cukrzyca niszczy wszystko”. Wykład odbędzie się w środę 15 lutego o godz. 19.00 w sali w piwnicach plebani.

5. Składamy serdeczne podziękowania za ofiary na naszą świątynię oraz na potrzeby duchowe i materialne całej wspólnoty parafialnej. W sposób szczególny dziękujemy osobom, które podejmują dzieło adopcji Sióstr Karmelitanek.

6. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszli:

+ Tadeusz PIĄTEK
+ Tymon, Piotr (2 im.) GALOS
+ Mieczysław SOBELGA

Polećmy ich miłosierdziu Bożemu we wspólnej modlitwie – Wieczne odpoczywanie…

Życzymy błogosławionej niedzieli
oraz opieki świętych patronów dla solenizantów nadchodzącego tygodnia