Ogłoszenia parafialne 19.02.2017

„Kto zachowuje naukę Chrystusa, w tym naprawdę miłość Boża jest doskonała.”

7. N I E D Z I E L A Z W Y K Ł A

1. Z kalendarza liturgicznego:
– w środę przypada święto Katedry Św. Piotra, Apostoła;
– w czwartek wspomnienie św. Polikarpa BM.

2. Spotkanie Rady Parafialnej odbędzie się w najbliższą środę 22 lutego o godz. 19.00.

3. Dzieci klas III ze Szkoły Podst. nr 10 przygotowujące się do I Komunii Św. w naszej parafii zapraszamy wraz z rodzicami na kolejne spotkanie w piątek 24 lutego na godz. 18.00. Spotkanie rozpocznie się Mszą św.

4. Składamy serdeczne podziękowania za ofiary na naszą świątynię oraz na potrzeby duchowe i materialne całej wspólnoty parafialnej, zwłaszcza te złożone w ubiegłą niedzielę na cele inwestycyjne. Naszych ofiarodawców polecamy Bogu w modlitwach podczas nowenny w każdą środę.

5. Polecamy prasę katolicką, którą można nabyć w zakrystii a w tygodniu w kancelarii parafialnej.

6. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 3 w Krakowie przy ul. Topolowej 22 przyjmuje zapisy do kl. I i Oddziału Przedszkolnego na rok szkolny 2017/2018 codziennie w godzinach 7-14.30. Jednocześnie Dyrekcja Szkoły zaprasza na dzień Otwarty w dniu 22 lutego o godz. 17.00.

7. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszli:

+ Jadwiga KRZEMIŃSKA-DANECKA
+ Eugenia PAUL
+ Kazimierz MRÓZ

Polećmy ich miłosierdziu Bożemu we wspólnej modlitwie – Wieczne odpoczywanie…

Życzymy błogosławionej niedzieli
oraz opieki świętych patronów dla solenizantów nadchodzącego tygodnia