Zaproszenie do Seminarium 13.05.2017

Krakowskie Seminarium Duchowne zaprasza na dzień otwarty,
13 maja 2017 roku,
przeżywany pod hasłem: „Kuźnia możliwości”

„Seminarium to „instytucja zamknięta”, w której pod czujnym okiem przełożonych kształtują się kandydaci do kapłaństwa… Mało interesujące? Seminarium jest prawdziwą kuźnią, w której wykuwani są przyszli pasterze.
Zapraszamy do naszej kuźni, w której chcemy pokazać, w jaki sposób przygotowujemy się do kapłaństwa. Bez retuszu i łagodzenia. Raz do roku dostęp do naszego domu mają absolutnie wszyscy. Tym razem zapraszamy w sobotę 13 maja. Dołożymy wszelkich starań, aby wizyta w seminarium obfitowała w wiele atrakcji. Jedną z nich będzie koncert naszego zespołu Rock Miłosierdzia.

Między godziną 9.00 a 15.00 możliwe będzie zwiedzanie naszego budynku przy ulicy Podzamcze 8 – na tę okazję przygotowujemy specjalny program, w którym zaprezentujemy nasze codzienne życie, pasje, działalność duszpasterską i charytatywną oraz talenty artystyczne. Seminarium jest wielkim konglomeratem możliwości, w którym nasze talenty sam Bóg przekuwa w prawdziwe atuty.

Zapraszamy całe grupy, dla nich też mamy przygotowane specjalne atrakcje. Zgłoszenia grup odbywają się telefonicznie, mailowo, lub na naszym fanpage na facebooku.”

http://seminarium-krakow.pl/2017/04/24/zaproszenie-do-seminarium/#more-2010
https://www.facebook.com/seminarium.krakow

Wyższe Seminarium Duchowne Archidiecezji Krakowskiej
ul. Podzamcze 8, 31-003 Kraków
kontakt: rektorat@seminarium-krakow.pl