Spotkanie z dobrodziejami Parafii św. Mikołaja

W niedzielę, 24 września, o godz. 15.00, odprawiona została Msza św. w intencji wszystkich ofiarodawców i dobrodziejów Parafii św. Mikołaja w Krakowie. Tuż po Mszy św. odbyło się spotkanie z dr Elizą Buszko, autorką projektu renowacji naszej świątyni. Pani dr Eliza Buszko zaprezentowała stan kościoła przed renowacją, projekt konserwatorski raz postęp prac w ramach tego projektu. Po wykładzie przyszedł zaś radosny czas wspólnego śpiewu, przy dźwiękach akordeonu Pana Bolesława Kozdronkiewicza z zespołu Krak Trio. Dziękujemy serdecznie za wspólną modlitwę i spotkanie, Pani dr Elizie Buszko za profesjonalną opiekę nad naszym kościołem, a wszystkim Dobrodziejom i Ofiarodawcom Parafii św. Mikołaja w Krakowie za życzliwość, hojność i poświęcenie. Dzięki Wam cała wspólnota parafialna może się cieszyć piękną, zadbaną i wspaniale odrestaurowaną świątynią. I choć to jeszcze nie koniec prac konserwatorskich oraz koniecznych nakładów finansowych do ich ukończenia, to już kierujemy głębokie wyrazy wdzięczności, zachęcając także innych do włączenia się w dzieło troski o nasz kościół, dla pożytku naszego i kolejnych pokoleń. Bóg zapłać za wszelkie dobro!