Ze wspomnień Hanny Chrzanowskiej… cz. 4

Hanna Chrzanowska, Wspomnienia. [spisane w latach 1956-1960], na podst. oprac. A. Rumun – red. A.N. II. SZPITAL KAROLA I MARII Wkrótce zaczęła się budowa szpitala im. Karola i Marii w Warszawie. To był dla mnie początek. Nie, idea budującego się szpitala nie wypełniała mnie tak całkowicie, aby nie było miejsca…

Czytaj więcej