Ogłoszenia 6.01.2019

„Ujrzeliśmy Jego gwiazdę na Wschodzie i przybyliśmy złożyć pokłon Panu.”

(Mt 2,3)

 

NIEDZIELA    –    UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO

1.Dziś obchodzimy Uroczystość Objawienia Pańskiego. Zebrana składka zostanie przeznaczona na misje. Kadzidło można nabyć w zakrystii i przed kościołem. Mszę św. o godz. 11.30 uświetni występ chóru z Prywatnej Szkoły Inspiracja, natomiast Mszę św. wieczorną występ chóru z VIII LO. Po wyżej wspomnianych Mszach św. zapraszamy na krótkie koncerty. O godz. 15.00 Msza św. w intencji małżeństw.

2. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas VIII odbędzie się we wtorek 8 stycznia o godz. 19.00 w salce w budynku wikarówki.

3. Fundacja Zawsze warto zaprasza na koncert kolęd, który odbędzie się w naszym kościele w najbliższy piątek 11 stycznia po Mszy św. wieczornej.

4. Serdecznie zapraszamy wszystkich Parafian i Gości na Opłatek i parafialne kolędowanie w przyszłą niedzielę 13 stycznia. Rozpocznie się ono Mszą św. o godz. 15.00.

5. Trwają odwiedziny duszpasterskie w naszych rodzinach. Program wizyt jest zamieszczony w gablocie przed kościołem, w biuletynie parafialnym oraz na naszej stronie internetowej. Bardzo prosimy o przygotowanie na czas kolędy krzyża, świec i wody święconej, którą można zabierać z przedsionka kościoła. Osoby, które nie otrzymają kartki zawiadamiającej o kolędzie, a chciałyby przyjąć wizytę duszpasterską, proszone są o kontakt z kancelarią parafialną.

6. Polecamy prasę katolicką, która jest do nabycia w zakrystii i w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania.

7. Składamy podziękowania za ofiary na naszą świątynię oraz na potrzeby duchowe i materialne całej wspólnoty parafialnej. Przypominamy, że przyszła niedziela jest w naszej wspólnocie niedzielą inwestycyjną.

8. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszła:
+ Maria PRZYGÓRSKA

Polećmy ją miłosierdziu Bożemu we wspólnej modlitwie – Wieczne odpoczywanie…

Życzymy błogosławionej niedzieli

oraz opieki świętych patronów dla solenizantów nadchodzącego tygodnia