Parafia św. Mikołaja zaprasza na odpust i festyn parafialny ku czci św. Anny 28.07.2019 r.

ODPUST PARAFIALNY I FESTYN KU CZCI ŚW. ANNY

Św. Anna od wieków towarzyszy naszej wspólnocie parafialnej razem ze św. Mikołajem. Serdecznie zapraszamy na odpust ku jej czci w piątek 26 lipca. Suma odpustowa zostanie odprawiona o godzinie 18.00, a przewodniczył jej będzie ks. Robert Jończyk, Proboszcz Parafii św. Marcina w Biskupicach.

Doroczny festyn odbędzie się w niedzielę 28 lipca w godzinach popołudniowych w ogrodzie parafialnym przy ulicy Kopernika 9. Początek o godz. 1600. W tym roku planujemy przybliżyć uczestnikom postać naszej świętej Patronki i zaprosić do quizu z wiedzy o niej. Przewidujemy liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych między innymi grę losową ze wspaniałymi nagrodami dodatkowymi, wspólne grillowanie i dobrą muzykę w wykonaniu zespołu z Rudy Śląskiej Duch mocą swą wieje. Niech każdy czuje się osobiście zaproszony. Świętujmy razem! Dodatkowo podczas festynu będzie można wykonać badanie spirometrii w ramach wczesnego wykrywania chorób płuc oraz EKG w ramach profilaktyki zatorowości. Profesjonalną diagnostykę przeprowadzi Caritas Archidiecezji Krakowskiej we współpracy z Urzędem Miasta Krakowa. Do badań nie trzeba się specjalnie przygotowywać. Może im się poddać każdy powyżej 18. roku życia. Badania zostaną wykonane bezpłatnie.

plakat festyn św. Anna 2019

Do pobrania