Piąty, jubileuszowy festyn parafialny już za nami!! Dziękujemy partnerom i sponsorom…

W niedzielę 28 lipca 2019 r. już po raz piąty mieliśmy radość świętować wspomnienie św. Anny – współpatronki naszego kościoła – festynem zorganizowanym ku jej czci, w ogrodzie parafialnym. Piękna, słoneczna pogoda, rozmaite atrakcje dla małych i dużych oraz pyszny poczęstunek zgromadziły największe – jak dotąd – grono uczestników! Najmłodsi nie opuszczali dmuchanego zamku, trampoliny, sprzętu policyjnego oraz strażackiego i ratowniczego, które mogli obejrzeć z bardzo bliska. Po tych atrakcjach, w ramach relaksu, można było oddać się grze w piłkę, zabawie z bańkami mydlanymi, warsztatom artystycznym i kwiatowym oraz konsumpcji słodkich pyszności! Mali i duzi świetnie bawili się podczas tańców lednickich a kolejka do gry Szczęśliwy los nie miała końca! Po tych wszystkich atrakcjach i solidnym posiłku – a nie zabrakło nawet prawdziwego wiejskiego chleba ze smalcem! – można było się poddać badaniom profilaktycznym. Dziękujemy wszystkim Parafianom i Gościom za przybycie, wspólną zabawę i świętowanie. W sposób szczególny Parafia św. Mikołaja pragnie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania i uświetnienia dorocznej parafialnej imprezy, a zwłaszcza: Policji oraz Państwowej Straży Pożarnej; Muzeum Ratownictwa w Krakowie; Pracowni Artystycznej Mali Twórcy, która zorganizowała warsztaty plastyczne dla dzieci i wyczarowywała na ich buziach prawdziwe dzieła sztuki; p. Małgorzacie i Edycie Kuś za poprowadzenie bardzo popularnych i kolorowych warsztatów kwiatowych; p. Grzegorzowi Grosowi za oprawę muzyczną oraz Caritas Archidiecezji Krakowskiej za zorganizowanie i przeprowadzenie bezpłatnych badań profilaktycznych. Bardzo serdecznie dziękujemy Sponsorom, bez których zorganizowanie tak dużego festynu nie byłoby możliwe: Firmie Wędzonka – producentowi wędlin, Cechowi Rzemiosł Spożywczych oraz firmie Unitarg, które dostarczyły wyjątkowe ciasta i pyszne owoce; Restauracji Krakowskie Klimaty za jedyne w swoim rodzaju gorące dania oraz Firmie Ankorp – producentowi musztard i ketchupów marki Konik. Dziękujemy fundatorom i sponsorom naszej dorocznej gry z nagrodami, a w śród nich: Biuru Podróży Apolonia Tour – sponsorowi nagrody głównej, Oprze Krakowskiej, Teatrowi Bagatela, Parkowi Wodnemu w Krakowie, Wydawnictwu Castor – producentowi puzzli, firmie Trefl – producentowi gier planszowych, Wydawnictwu WAM, hurtowni książek Bonito oraz prywatnym sponsorom. Zorganizowanie festynu było możliwe dzięki pełnej poświęcenia współpracy i wysiłkowi ze strony Parafian i Przyjaciół, a zwłaszcza: wspólnoty mężczyzn Odważni, którzy profesjonalnie i wytrwale dbali o to, aby nikomu nie zabrakło potraw z grilla; Wspólnoty Hanna, która zatroszczyła się o zimne i ciepłe napoje; Zespołu Charytatywnego, który zadbał o całe mnóstwo wyśmienitych ciast, wspólnoty Seniorów, Neokatechumenatu oraz Rodzin Karmelitańskich. Dziękujemy wszystkim, że z roku na rok możemy się spotkać w coraz większym gronie, wspólnie świętując, bawiąc się i odpoczywając! Dziękujemy za życzliwość, zaangażowanie i radość tworzenia wspólnoty. Zapraszamy znów za rok!   (A.N.)

sponsorzy festynu 2019

Do pobrania

%d bloggers like this: