Ogłoszenia 15.12.2019 r.

 „Duch Pański nade mną, posłał mnie głosić dobrą nowinę ubogim.”

(Iz 61,1)

 

 

3.    N I E D Z I E L A    A D W E N T U –   G A U D E T E

 

1. Zachęcamy do udziału w roratach, które odbywają się w naszym kościele parafialnym codziennie o godz. 6.30 rano i dodatkowo dla dzieci w poniedziałek, środę i piątek o godz. 18.00. Możliwość spowiedzi przedświątecznej w dni powszednie od 6.30 do 7.10 i podczas Mszy św. wieczornej a w niedziele podczas wszystkich Mszy św.

2. Opłatkowe spotkanie zespołu charytatywnego odbędzie się w najbliższy czwartek po Mszy św. wieczornej na plebanii.

3. Wybiegając myślą do zbliżających się wizyt duszpasterskich zwracamy się z prośbą do nowych mieszkańców, a także do osób, które przez ostatnie dwa lata nie przyjmowały „kolędy” a chcą to uczynić, o kontakt z kancelarią parafialną.

4. Kontynuujemy akcję zbierania trwałych i nieprzeterminowanych produktów żywnościowych oraz środków czystości. Specjalny kosz jest wystawiony w kościele.
Osoby potrzebujące zapraszamy w czwartek 19 grudnia na Mszę św. o godz. 7.15. Bezpośrednio po niej w naszym punkcie Caritas będą wydawane paczki świąteczne.

5. Przedświąteczne odwiedziny chorych odbędą się w najbliższą sobotę 21 grudnia. Zgłoszenia można dokonać osobiście lub telefonicznie w kancelarii parafialnej.

6. Składamy serdeczne podziękowania za ofiary na naszą świątynię oraz na potrzeby duchowe i materialne całej wspólnoty parafialnej, szczególnie te złożone w ubiegłą niedzielę na pokrycie kosztów tegorocznych prac remontowych i konserwatorskich. Dziś jeszcze przed kościołem można nabyć świece Caritas i opłatki. A w przyszłą niedzielę odbędzie się kwesta na rzecz stowarzyszenia zajmującego się pomocą charytatywną.

 

7. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszła:
+ Wanda KALAMARZ

 

Polećmy ją miłosierdziu Bożemu we wspólnej modlitwie – Wieczne odpoczywanie…

 

 

 

Życzymy błogosławionej niedzieli

oraz opieki świętych patronów dla solenizantów nadchodzącego tygodnia