Ogłoszenia 5.01.2020 r.

„Chrystus został ogłoszony narodom, znalazł wiarę w świecie,

Jemu chwała na wieki.”

(1 Tm 3,16)

 

2. NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM

 

 

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszach Św. adoracja Najśw. Sakramentu. Po Mszy św. wieczornej poprowadzą ją wspólnoty parafialne. Msza św. w intencji małżeństw o godz. 15.00.

2. Jutro będziemy obchodzić Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. zostaną odprawione według porządku niedzielnego. Zebrana składka zostanie przeznaczona na misje. Kadzidło będzie można nabyć w zakrystii i przed kościołem. Z racji uroczystości kancelaria parafialna będzie nieczynna.

3. Serdecznie zapraszamy wszystkich Parafian i Gości na Opłatek i parafialne kolędowanie w przyszłą niedzielę 12 stycznia. Rozpocznie się ono Mszą św. o godz. 15.00.

4. Trwają odwiedziny duszpasterskie w naszych rodzinach. Program wizyt jest zamieszczony w gablocie przed kościołem, w biuletynie parafialnym oraz na naszej stronie internetowej. Bardzo prosimy o przygotowanie na czas kolędy krzyża, świec i wody święconej, którą można zabierać z przedsionka kościoła. Osoby, które nie otrzymają kartki zawiadamiającej o kolędzie, a chciałyby przyjąć wizytę duszpasterską, proszone są o kontakt z kancelarią parafialną.

5. Polecamy prasę katolicką, która jest do nabycia w zakrystii i w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania.

6. Składamy podziękowania za ofiary na naszą świątynię oraz na potrzeby duchowe i materialne całej wspólnoty parafialnej. Przypominamy, że przyszła niedziela jest w naszej wspólnocie niedzielą inwestycyjną.

7. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszła:
+ Stefania SALAWA

Polećmy ją miłosierdziu Bożemu we wspólnej modlitwie – Wieczne odpoczywanie…

Życzymy błogosławionej niedzieli

oraz opieki świętych patronów dla solenizantów nadchodzącego tygodnia