Ogłoszenia 16.02.2020 r.

„Wysławiam Cię, Ojcze, Panie nieba i ziemi, że tajemnice królestwa objawiłeś prostaczkom.”

(Mt 11, 25)

 

 

6.    N I E D Z I E L A   Z W Y K Ł A

 

1. Zachęcamy do udziału w adoracjach Najświętszego Sakramentu, które odbywają się codziennie i rozpoczynają pół godziny przed wieczorną Mszą św. Przywrócony został również codzienny różaniec w dni powszednie o godz. 17.00. W poniedziałki jest on odmawiany przy wystawionych relikwiach św. Mikołaja z wyczytywaniem indywidualnych próśb, natomiast w czwartki przy relikwiach bł. Hanny Chrzanowskiej.

2. Spotkanie formacyjne zespołu charytatywnego odbędzie się w najbliższy czwartek po Mszy św. wieczornej na plebanii.

3. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas VII odbędzie się w najbliższy piątek 21 lutego i rozpocznie Mszą św. o godz. 18.00.

4. Pielgrzymka dziękczynna za sprowadzenie relikwii św. Mikołaja, do Bari, miejsca, gdzie spoczywają doczesne szczątki naszego Patrona, odbędzie się w dniach 30 września- 4  października br. Szczegóły na afiszu w gablocie i w biuletynie parafialnym. Zapisy w kancelarii parafialnej.

5. W najbliższym czasie rozpocznie się organizowany przy naszej Parafii kurs dokształcający z języka angielskiego oraz podstawowy kurs języka chińskiego. Koszt dziesięciu zajęć to odpowiednio 350 zł za język chiński oraz 300 zł za język angielski. Więcej informacji w zakrystii i w kancelarii parafialnej.

6. Składamy serdeczne podziękowania za ofiary na naszą świątynię oraz na potrzeby duchowe i materialne całej wspólnoty parafialnej. W przyszłym tygodniu odbędzie się zbiórka do puszek na rzecz kuchni dla ubogich Pani Marty Sawickiej.

7. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszli:
+ Henryka (ona) NOWAK

+ Zofia GADOWSKA

+ Roman BONK

 

Polećmy ich miłosierdziu Bożemu we wspólnej modlitwie – Wieczne odpoczywanie…

 

Życzymy błogosławionej niedzieli

oraz opieki świętych patronów dla solenizantów nadchodzącego tygodnia