Ogłoszenia 21.06.2020 r.

„Świadectwo o mnie da Duch Prawdy i wy także świadczyć będziecie.”

(J 15,26b.27a)

 

12. NIEDZIELA  ZWYKŁA

 

1. W najbliższy wtorek 23 czerwca podczas Mszy św. o godz. 18.00 nasza młodzież przystąpi do Sakramentu Bierzmowania, przyjmując dar Ducha Świętego z rąk Jego Ekscelencji Ks. Bpa Jana Zająca.

2. Trwają nabożeństwa czerwcowe. Odprawiamy je w ramach codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu w tygodniu o godz. 17.45 a w niedzielę o godz. 18.30.

3.  Z kalendarza liturgicznego:

– W środę przypada uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

– W przyszłą niedzielę, 28 czerwca, zapraszamy na uroczystą Mszę św., którą będziemy sprawować za wstawiennictwem bł. Hanny Chrzanowskiej. Będzie to Msza św. zbiorowa w intencji chorych. Rozpocznie się ona o godz. 19.00. Przypominamy, że nabożeństwa modlitewne przy relikwiach bł. Hanny, połączone z adoracją Najświętszego Sakramentu, odbywają się w czwartki o godz. 17.00.

4. Msza św. na zakończenie roku szkolnego dla dzieci i młodzieży wszystkich szkół odbędzie się w najbliższy piątek 26 czerwca o godz. 18.00.

5. Pragniemy poinformować, że od dwóch tygodni prowadzimy przy parafii bank żywności z krótkim terminem ważności. Osoby potrzebujące prosimy o zgłaszanie się od poniedziałku do soboty w godzinach od 8.30 do 9.30 na plebanii (wejście od strony ogrodu).

6. Dziękujemy za ofiary na naszą świątynię oraz na potrzeby duchowe i materialne całej wspólnoty parafialnej.

7.  W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszły:

+ Krystyna WOJCIECHOWSKA

+ Władysława JANKOVIĆ

Polećmy je miłosierdziu Bożemu we wspólnej modlitwie – Wieczne odpoczywanie…

 

Życzymy błogosławionej niedzieli

oraz opieki świętych patronów w nadchodzącym tygodniu