Ogłoszenia 20.09.2020 r.

„Otwórz, Panie, nasze serca, abyśmy uważnie słuchali słów Syna Twojego.”

(Dz 16, 14b)

25. NIEDZIELA   ZWYKŁA 

1.       Dziś podczas Mszy św. o godz. 11.30 odbędzie się I Komunia Święta dzieci ze Szkoły Podst. nr 3, a w przyszłą niedzielę również o 11.30 do I Komunii  Św. przystąpią dzieci ze Szkoły Podst. nr 10.

2.       Rodziców dzieci, które w przyszłym roku mają przystąpić do I Komunii Świętej informujemy, że plan spotkań przygotowujących do przyjęcia sakramentu zostanie podany pod koniec września, jak tylko zakończą się tegoroczne komunie.

3.       Z kalendarza liturgicznego:

–          W poniedziałek przypada święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty, patrona ks. Mateusza Szymczyka. Msza Święta w intencji Solenizanta zamówiona przez Wspólnotę Żywego Różańca zostanie odprawiona o godz. 18.00.  Otoczmy Solenizanta naszą gorącą  modlitwą

–          W środę przypada wspomnienie św. Pio z Pietrelciny, prezbitera; o godz. 18.00 cotygodniowa Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Podziękowania i prośby można składać do puszki lub za pośrednictwem strony internetowej Parafii.

–          W czwartek o godz. 17.00 modlitwy za wstawiennictwem bł. Hanny Chrzanowskiej.

4.       Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas VIII odbędzie się w najbliższy piątek 25 września, natomiast z klas VII- 9 października. Oba spotkania rozpoczną się Mszą św. o godz. 18.00.

5.       Składamy serdeczne podziękowania za ofiary na naszą świątynię oraz na potrzeby duchowe i materialne całej wspólnoty parafialnej.

6.       W przyszłą niedzielę przed kościołem odbędzie się  zbiórka na rzecz Hospicjum św. Łazarza

7.       W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszli:

+ Janina GANEW

+ Tadeusz SAJBOTH

+ Zbigniew KOC

Polećmy ich miłosierdziu Bożemu we wspólnej modlitwie – Wieczne odpoczywanie…

Życzymy błogosławionej niedzieli oraz opieki świętych patronów dla solenizantów nadchodzącego tygodnia

 

%d bloggers like this: