Krakowskie Seminarium Duchowne zaprasza na wyjątkową Niedzielę Powołań on-line 15.11.2020 r.

„W ramach działań powołaniowych Wyższego Seminarium Duchownego Archidiecezji Krakowskiej dwa razy do roku odbywa się tzw. Niedziela Powołań. Klerycy i diakoni udają się do parafii dwóch wybranych dekanatów swoich diecezji i tam uczestniczą w mszach świętych, spotykają się z grupami parafialnymi, dzielą swoim świadectwem i modlą z wiernymi o powołania. Spotkania mają na celu nie tylko zaprezentowanie życia w seminarium i pomoc rozważającym drogę kapłaństwa, lecz przede wszystkim wspólną refleksję nad tym, że każdy z nas powinien odkrywać w życiu to, do czego wzywa go Bóg. Z powodu epidemii koronawirusa najbliższa edycja Niedzieli Powołań będzie realizowana poprzez Internet, 15 listopada 2020 r., na kanale Youtube Seminarium (szczegóły na plakacie poniżej):

WSD Kraków – kanał Youtube…

plakat_niedziela_powolan_2020_11_15_wersja_poprawiona

Więcej informacji na stronie: http://seminarium-krakow.pl/

Do pobrania