Ogłoszenia 3.01.2021 r.

„Chrystus został ogłoszony narodom, znalazł wiarę w świecie,

Jemu chwała na wieki.”

(1 Tm 3,16)

2. NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM

1.Dziś przypada wspomnienie Najświętszego Imienia Jezus. Z racji I niedzieli miesiąca po Mszach Św. adoracja Najśw. Sakramentu. Msza św. w intencji małżeństw o godz. 15.00.

2. W środę będziemy obchodzić Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. zostaną odprawione według porządku niedzielnego. Zebrana składka zostanie przeznaczona na misje. Tego dnia kancelaria parafialna będzie nieczynna.

3. W czwartek zapraszamy do udziału w modlitwach za wstawiennictwem bł. Hanny Chrzanowskiej. Początek o godz. 17.00.

4. Zachęcamy do codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu. Rozpoczyna się ona pół godziny przed wieczorną Mszą św.

5. Polecamy prasę katolicką, która jest do nabycia w zakrystii i w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania. W kościele został także wyłożony styczniowy biuletyn parafialny Nasza Przyjaźń.

6. W tym roku z uwagi na panującą sytuację epidemiczną nie będzie tradycyjnie rozpisanej wizyty kolędowej. Kapłani udadzą się jedynie do osób, które o to poproszą, telefonując do kancelarii parafialnej lub zgłaszając się za pośrednictwem strony internetowej parafii.

7. Składamy podziękowania za ofiary na naszą świątynię oraz na potrzeby duchowe i materialne całej wspólnoty parafialnej.

8. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odszedł:
+ Przemysław GODEK

Polećmy go miłosierdziu Bożemu we wspólnej modlitwie – Wieczne odpoczywanie…