Festyn Parafialny A.D. 2021 – dziękujemy sponsorom i partnerom

25 lipca 2021 r. świętowaliśmy wspólnie podczas VI Festynu Parafialnego ku czci św. Anny – współpatronki naszej parafii. Szczegółową relację z wydarzenia zamieścimy wkrótce, jednak już teraz pragniemy serdecznie podziękować naszym partnerom i sponsorom, bez których trudno byłoby sobie wyobrazić zorganizowanie festynu. Bardzo serdecznie dziękujemy za pomoc i współpracę: Małopolskiej Policji, Pracowni Artystycznej „Mali Twórcy”, Klubowi Sportowemu „Olsza”, Cukierni Kameccy, Firmie „Wędzonka” z Myślenic, Restauracji Krakowskie Klimaty, Muzeum Krakowa, Muzeum Narodowemu w Krakowie, producentowi baniek mydlanych TUBAN, Firmie Unitarg, Firmie Ankorp – producentowi musztard Konik, Hurtowni Ateneum.

sponsorzy2021