Pielgrzymka do Narodowego Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu, 25.09.2021 r.

25 września 2021 r. odbyła się parafialna pielgrzymka do Kalisza. Blisko 60 osób – parafian i przyjaciół, którym przewodził Ksiądz Proboszcz – udało się w podróż do Narodowego Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu, aby tam zanieść intencje swoje i swoich bliskich, a także tych, którzy sami nie mogąc pielgrzymować spisali i przekazali swe intencje pielgrzymującym. W urokliwym Kaliszu, przywitani przez Księdza Kustosza, uczestniczyliśmy w Mszy św. o godz. 12.00 podczas której dokonaliśmy aktu zawierzenia Świętemu Józefowi Kaliskiemu wraz z innymi licznie przybyłymi pielgrzymami. W drodze powrotnej z Kalisza przyjęła nas w swe zawsze gościnne progi Częstochowa. Po pokrzepiającym posiłku u Sióstr Antoninek, udaliśmy się pokłonić Jasnogórskiej Pani, aby następnie odpocząć pod Jej okiem.