Ogłoszenia 13.02.2022 r.

„Cieszcie się i radujcie, bo wielka jest wasza nagroda w niebie.”

(Łk 6, 23ab)

 

6.    N I E D Z I E L A   Z W Y K Ł A

 

1. Z kalendarza liturgicznego:
–  w poniedziałek przypada święto świętych Cyryla, mnicha, i Metodego, biskupa, patronów Europy; o godz. 17.45 nowenna do św. Mikołaja;

– w środę o godz. 17.45 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy;

– w czwartek zapraszamy na cotygodniowe modlitwy za wstawiennictwem bł. Hanny Chrzanowskiej połączone z adoracją Najświętszego Sakramentu. Początek o godz. 17.00.

2. Spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej oraz ich opiekunów odbędzie się w poniedziałek 14 lutego i rozpocznie Mszą św. o godz. 18.00.

3. Spotkanie zespołu charytatywnego odbędzie się w środę 16 lutego i rozpocznie Mszą św. o godz. 18.00.

4. Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniach przybliżających różnorodność i charyzmat zgromadzeń zakonnych -Armii Pana. W sobotę 26 lutego udamy się z wizytą do Sióstr Felicjanek. W programie Msza św. przy relikwiach Błogosławionej Założycielki, a także zwiedzanie muzeum i spotkanie z Siostrami. Szczegóły na plakacie i w lutowym biuletynie parafialnym Nasza Przyjaźń. Koszt 15 zł. Zapisy w kancelarii parafialnej.

5. Przedszkole NR 42 i Szkoła Podstawowa NR 159 Sióstr Urszulanek UR w Krakowie przy ul. Starowiślnej 3 serdecznie zapraszają na rekrutację w roku szkolnym 2022/2023 dzieci do grupy 3 – latków oraz uczniów do klas pierwszych. Można także pytać o wolne miejsca dla dzieci w starszych grupach przedszkola i klasach szkolnych. Informacje szczegółowe podane są na ulotkach.

6. Składamy serdeczne podziękowania za ofiary na naszą świątynię oraz na potrzeby duchowe i materialne całej wspólnoty parafialnej.

7. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszły:
+ Kazimiera WĄCHAŁA

+ Hanna BŁASZCZYK

Polećmy je miłosierdziu Bożemu we wspólnej modlitwie – Wieczne odpoczywanie…

 

Życzymy błogosławionej niedzieli

oraz opieki świętych patronów dla solenizantów nadchodzącego tygodnia

%d bloggers like this: