Ogłoszenia 20.02.2022 r.

„Daję wam przykazanie nowe, abyście się wzajemnie miłowali, tak jak Ja was umiłowałem.”

(J 13, 34)

7.    N I E D Z I E L A   Z W Y K Ł A

1. Dziś z racji III niedzieli miesiąca o godz. 18.30 nabożeństwo za zmarłych, za których modlimy się w wypominkach rocznych, a o godz. 19.00 Msza św. w ich intencji.

–  w poniedziałek nowenna do św. Mikołaja o godz. 17.45;

–  we wtorek przypada święto Katedry św. Piotra, apostoła;

–  w środę wspomnienie św. Polikarpa biskupa i męczennika; o godz. 17.45 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy;

–  w czwartek zapraszamy na cotygodniowe modlitwy za wstawiennictwem bł. Hanny Chrzanowskiej połączone z adoracją Najświętszego Sakramentu. Początek o godz. 17.00.

3. Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniach zatytułowanych: „Poznaj umundurowanie Armii Pana!”, przybliżających różnorodność i charyzmat zgromadzeń zakonnych. W najbliższą sobotę 26 lutego udamy się z wizytą do Sióstr Felicjanek. W programie Msza św. przy relikwiach Błogosławionej Założycielki, a także zwiedzanie muzeum i spotkanie z Siostrami. Szczegóły na plakacie i w lutowym biuletynie parafialnym Nasza Przyjaźń. Koszt 15 zł. Zapisy w kancelarii parafialnej.

4. W ramach 40-godzinnego nabożeństwa przed Wielkim Postem w przyszłą niedzielę możliwość indywidualnej adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00 do 19.00.

5. Osoby dorosłe, pragnące przystąpić do sakramentu bierzmowania informujemy, że 9 marca w naszym dekanacie rozpocznie się cykl spotkań przygotowujących. Więcej informacji w kancelarii parafialnej.

6. Składamy serdeczne podziękowania za ofiary na naszą świątynię oraz na potrzeby duchowe i materialne całej wspólnoty parafialnej, szczególnie te złożone w niedzielę inwestycyjną z przeznaczeniem na pokrycie tegorocznych prac remontowych i konserwatorskich, które już trwają w kaplicy MB Bolesnej.