Niedziela Palmowa i konkurs palm w parafii św. Mikołaja, 10.04.2022 r.

Za nami kolejny doroczny konkurs palm, który tradycyjnie odbywa się w naszym kościele w Niedzielę Palmową. W tym roku konkurs cieszył się tak dużą popularnością, że rozstrzygnięto go aż w czterech kategoriach, a oto zwycięzcy:

– w kategorii na „najwyższą palmę” zwyciężyli: 1. Feliks; 2. Marta; 3. Barbara; 4. Wiktor.

– w kategorii na „najlepiej wykonaną palmę” zwyciężyli:1. Beata; 2. Eugeniusz; 3. Illia; 4. Ivan.

– w kategorii na „najmłodszy uczestnik” zwyciężyli: 1. Makary; 2. Laura; 3. Franciszek.

– w kategorii na „najstarszy uczestnik” zwyciężył: Adam.

Gratulujemy zwycięzcom ich zapału, talentu, pomysłowości i umiejętności. Wierzymy, że – poza nagrodami dla zwycięzców – dla wszystkich nagrodą była radość tworzenia i przyczynienie się do uświetnienia swoim zaangażowaniem obchodów Niedzieli Palmowej. Zapraszamy znów za rok!

Next
%d bloggers like this: