7. Festyn Parafialny ku czci św. Anny, 24.07.2022 r. – relacja

7. Festyn Parafialny ku czci św. Anny już za nami! Dopisali uczestnicy i piękna pogoda! Dzięki Bogu i życzliwym ludziom udało nam się po raz kolejny zorganizować doroczną parafialną imprezę pod patronatem św. Anny – współpatronki naszego kościoła. Impreza odbyła się w niedzielę, 24 lipca 2022 r. Wśród atrakcji nie zabrakło muzyki, gier i zabaw dla najmłodszych, prezentacji pojazdów strażackich i policyjnych oraz tych zabytkowych. Z kolei o liczne atrakcje kulinarne dla małych i dużych zadbały grupy parafialne i przyjaciele oraz przedsiębiorcy z terenu naszej parafii. Dlatego w sposób szczególny pragniemy podziękować naszym partnerom i sponsorom: Straży Pożarnej, Policji, Muzeum Ratownictwa w Krakowie, Firmom Unitarg z Krakowa i Wędzonka z Myślenic, Cukierni Kameccy i Restauracji Krakowskie Klimaty, firmie Ankorp – Konik, także Muzeum Krakowa, Muzeum Narodowemu w Krakowie, wydawcy gier i puzzli Clementoni, Hurtowni Artykułów Szkolnych i Biurowych Euro-Trade, producentowi baniek mydlanych Tuban oraz indywidualnym darczyńcom. Dziękujemy za zaangażowanie i wysiłek w przygotowaniu festynu naszym niezawodnym grupom parafialnym: Zespołowi Charytatywnemu, Klubowi Seniora, Wspólnocie Hanna, grupie neokatechumenalnej, a także poszczególnym parafianom i Przyjaciołom, bez których trudno byłoby sobie wyobrazić organizację takiego przedsięwzięcia. Dziękujemy serdecznie wszystkim uczestnikom Festynu za obecność, wspólną zabawę i świętowanie. Zapraszamy znów za rok!

 

Next

 

%d bloggers like this: