Ogłoszenia 21.08.2022 r.

„ Ja jestem drogą i prawdą, i życiem. Nikt nie przychodzi do Ojca inaczej jak tylko przeze Mnie.”

(J 14, 6)

21.    N I E D Z I E L A   Z W Y K Ł A

– w poniedziałek przypada wspomnienie Najśw. Maryi Panny Królowej;

– w środę święto św. Bartłomieja, apostoła;

– w piątek uroczystość NMP Częstochowskiej- odpust w kaplicy na Cmentarzu Rakowickim; suma odpustowa o godz. 12.00;

– w sobotę wspomnienie św. Moniki.

2. W przyszłą niedzielę, 28 sierpnia, zapraszamy na Mszę św. o godz. 19.00, sprawowaną w intencji chorych za wstawiennictwem i przy relikwiach bł. Hanny Chrzanowskiej. Jest to Msza św. zbiorowa. Intencje można składać w zakrystii.

3. Zachęcamy do udziału w codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu. Rozpoczyna się ona codziennie pół godziny przed wieczorną Mszą św. W poniedziałek jest połączona z nowenną do św. Mikołaja, w środę z nowenną do MB Nieustającej Pomocy, a w czwartek z modlitwami za wstawiennictwem bł. Hanny Chrzanowskiej – początek o godz. 17.00.

4. Składamy serdeczne podziękowania za ofiary na naszą świątynię oraz na potrzeby materialne i duchowe całej wspólnoty parafialnej.

5. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszli:

+ Danuta URUSZCZAK

+ Adam CYPLIK