Odpust parafialny ku czci św. Mikołaja, 4-6 grudnia 2022 r.

Tegoroczne uroczystości odpustowe ku czci św. Mikołaja poprzedziło duchowe przygotowanie w postaci nowenny różańcowej. Jednak nasz Święty Patron zjawił się u nas już w niedzielę 4 grudnia, aby uczynić zadość tradycji obdarowania upominkami naszych najmłodszych parafian i częstować wszystkich gorącą czekoladą! Z kolei 6 grudnia (wtorek) uroczystej sumie odpustowej o godz. 18.00 przewodniczył i homilię wygłosił ks. Prałat Grzegorz Szewczyk, proboszcz Parafii pw. św. Floriana w Krakowie. Uroczystości uświetnili swoją obecnością także kapłani z parafii i zgromadzeń zakonnych naszego dekanatu. Mszę św. zakończył pełen wdzięczności śpiew Te Deum, a po niej – na licznie przybyłych Parafian i Gości – czekał już gorący odpustowy bigos! Dziękujemy wszystkim za obecność i wspólną modlitwę! Zapraszamy znów za rok!