Ogłoszenia 8.01.2023 r.

Otwarło się niebo i zabrzmiał głos ojca: „To jest mój Syn umiłowany, Jego słuchajcie”.

(Mk 9, 7)

NIEDZIELA    –    ŚWIĘTO   CHRZTU  PAŃSKIEGO

1. Dziś po Mszy św. z godz. 15.00 odbędzie się w naszym kościele kolędowanie ze scholą dorosłych, natomiast nasze doroczne kolędowanie parafialne będzie miało miejsce w przyszłą niedzielę 15 stycznia o godz. 16.00, tym razem w kościele przy żłóbku, i będzie połączone z konkursem kolęd. Do udziału w konkursie z nagrodami zachęcamy wszystkich, od najmłodszych do najstarszych. Razem śpiewajmy Maleńkiemu!

2. Z kalendarza liturgicznego:
– nowenna do św. Mikołaja z wyczytywaniem indywidualnych próśb w poniedziałek o godz. 17.45;

– nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę o godz. 17.45;

– modlitwy za wstawiennictwem bł. Hanny Chrzanowskiej w czwartek o godz. 17.00.

3. Trwają odwiedziny duszpasterskie w naszych rodzinach. Program wizyt jest zamieszczony w gablocie przed kościołem, w biuletynie parafialnym oraz na naszej stronie internetowej. Bardzo prosimy o przygotowanie na czas kolędy krzyża, świec i wody święconej, którą można zabierać z przedsionka kościoła. Wszystkie pytania, uwagi i zgłoszenia dotyczące wizyty prosimy kierować do kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania. Prosimy także o wyrozumiałość w przypadku niedociągnięć organizacyjnych z naszej strony.

4. Dziękujemy za ofiary na naszą świątynię oraz na potrzeby duchowe i materialne całej wspólnoty parafialnej. Naszych Ofiarodawców polecamy Bogu w modlitwach.

5. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszła:
+ Marta GINTOWT

Polećmy ją miłosierdziu Bożemu we wspólnej modlitwie – Wieczne odpoczywanie…

 

Życzymy błogosławionej niedzieli

oraz opieki świętych patronów dla solenizantów nadchodzącego tygodnia