Ogłoszenia 29.01.2023 r.

„Cieszcie się i radujcie, albowiem wielka jest wasza nagroda w niebie.”

(Mt 5, 12a)

 

4.    N I E D Z I E L A   Z W Y K Ł A

1. W związku z kończącymi się odwiedzinami kolędowymi pragniemy podziękować wszystkim za okazaną nam życzliwość, wspólną modlitwę a także za złożone ofiary. Msze święte o godz. 11.30, 13.00 oraz 15.00 sprawujemy dzisiaj w intencji Parafian przyjmujących wizytę duszpasterską, jako wyraz naszego podziękowania.

2. Z kalendarza liturgicznego:
–  We wtorek przypada wspomnienie św. Jana Bosko, prezbitera.

–  W środę, 1 lutego, wieczorna Msza św. zostanie odprawiona przy ołtarzu św. Józefa i za jego wstawiennictwem z prośbą o świętość dla naszych rodzin.

–  W czwartek będziemy obchodzić święto Ofiarowania Pańskiego. Msze święte zostaną odprawione o godz. 6.30, 7.15, 18.00 i 19.00. Podczas każdej Mszy św. poświęcenie gromnic. Również w czwartek przypada XXVII Dzień Życia Konsekrowanego. Zebrana składka zostanie przeznaczona na zakony kontemplacyjne. Z racji I czwartku miesiąca Msza św. o godz. 18.00 zostanie odprawiona w intencji osób konsekrowanych a także z prośbą o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. Poprzedzi ją cotygodniowa adoracja i modlitwy za wstawiennictwem bł. Hanny Chrzanowskiej. Początek o godz. 17.00.

– W piątek przypada wspomnienia św. Błażeja – podczas każdej Mszy św. święcenie jabłek i błogosławieństwo świecami; z racji I piątku miesiąca wieczorna Msza św. zostanie odprawiona jako wynagradzająca Najśw. Sercu Pana Jezusa z prośbą o nawrócenie grzeszników. Możliwość spowiedzi rano podczas Mszy św. i dodatkowo od godz. 17.30.

– W sobotę, 4 lutego, z racji I soboty miesiąca po Mszy św. o godz. 6.30 modlitwy w intencji matek oczekujących potomstwa i nienarodzonych dzieci, których życie jest zagrożone. Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi po Mszy św. o godz. 7.15. Odwiedziny chorych od godz. 9.00.

– W przyszłą niedzielę zmianka tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 8.00; Msza św. w intencji małżeństw o godz. 15.00.

3. Składamy serdeczne podziękowania za ofiary na naszą świątynię oraz na potrzeby duchowe i materialne całej wspólnoty parafialnej. Naszych ofiarodawców polecamy Bogu w modlitwach.

 

Życzymy błogosławionej niedzieli

oraz opieki świętych patronów dla solenizantów nadchodzącego tygodnia,

a dzieciom i młodzieży dobrego odpoczynku podczas rozpoczynających się ferii zimowych

 

%d bloggers like this: